Katolický nástěnný kalendář je v prodeji. Jak jej získat?

Vytisknuté kalendáře jsou již plně k disposici. Níže naleznete pokyny pro jejich objednávání a místa možného osobního odběru či nákupu, která budeme do mapky dále přidávat.

Titulní strana kalendáře
Titulní strana kalendáře

Dostali jsme zprávu z tiskárny, že tisk a vazba katolického kalendáře, o němž jsme vás před nedávnem informovali, budou dokončeny 14. prosince. Přestože jsme očekávali minimálně o týden dřívější termín, pevně doufáme, že i za této situace se kalendář dostane včas i těm, kdo jej zamýšlí věnovat někomu jako vánoční dárek.

Aby se to podařilo, prosíme zájemce o kalendáře, aby si je objednali už teď, abychom jim mohli kalendáře jakmile to půjde, tj. v pondělí 17. prosince, odeslat.

AKTUALIZACE

Vytisknuté kalendáře jsou již plně k disposici. Níže naleznete pokyny pro jejich objednávání a místa možného osobního odběru či nákupu, která budeme do mapky dále přidávat.

Standardní způsob objednání je přes internetový obchod Sacrum, a to buď přímo skrze jeho webové rozhraní, nebo zasláním emailu na adresu obchod@sacrum.cz. V emailu musí být uvedena adresa objednatele, požadovaný počet kalendářů a informace, zda chce dotyčný zaplatit bankovním převodem či na dobírku. Jako předmět zprávy prosím uveďte „K2013“. Poštovné a balné činí 45 Kč při platbě převodem, 100 Kč při platbě na dobírku.

Dále bude možno kalendář zakoupit v obchodě Oremus v Plzni, 15. prosince po pontifikální Mši sv. ve Vyšším Brodě a na dalších místech uvedených na mapce níže.

Pokud by se mezi našimi příznivci našel někdo, kdo by chtěl kalendář prodávat, nechť nám napíše na email info@krasaliturgie.cz a zařadíme ho do této mapky prodejních míst kalendáře, kterou budeme podle potřeby aktualisovat:

[mappress]

Cena kalendáře je úměrná počtu odebraných výtisků. Abychom podpořili ty, kdo budou chtít rozdáváním kalendáře svým bližním konat apoštolát katolické tradice, poskytujeme slevu už od 2 zakoupených výtisků a při větším odběru se cena kalendáře dále snižuje:

1 ks – 80 Kč/ks
2-3 ks – 75 Kč/ks
4-5 ks – 70 Kč/ks
6-9 ks – 65 Kč/ks
10-14 ks – 60 Kč/ks
15-19 ks – 55 Kč/ks
20-29 ks – 50 Kč/ks
více než 29 ks – 45 Kč/ks

Sponzoři kalendáře, kteří se zasloužili o snížení jeho prodejní ceny pro všechny kupující a kterým tímto srdečně děkujeme, mají nárok na adekvátní počet kalendářů zdarma.

Kalendář obsahuje kromě vlastního kalendaria, kde jsou odlišeny postní dny, zasvěcené a doporučené svátky, dny pracovního klidu v České republice, změny času atd. také ke každému měsíci poučný text, úvahu či modlitbu na téma blízké danému měsíci a barevný obrázek.

Takto bude pověšený kalendář vypadat (po kliknutí se obrázek zvětší):

Ukázka - březen
Ukázka - březen